Kontakt - Hotjet Slovakia Kontakt - Hotjet Slovakia

Tepelné čerpadlo vzduch-voda (vonkajšie) HOTJET ASK

HOTJET ASK

Nové modely tepelných čerpadiel vzduch-voda Hotjet ASK v kompaktnom prevedení na vonkajšiu inštaláciu sa vyznačujú vysokým vykurovacím faktorom, designom a priaznivou cenou.

Hotjet ASK je od počiatku určený na vykurovanie, má preto prevedený odpad kondenzátu tak, že na rozdiel od konkurencie nedochádza k jeho zamŕzaniu vo výparníku a k zhoršovaniu celkovej funkčnosti.

Kryt je kompletne vyrobený z nerezového plechu, vrátane všetkých vnútorných prepážok a napríklad aj difúzoru ventilátora. Hotjet ASK je ideálnym riešením pre nové domy bez vnútorných priestorov, kam nie je možné nainštalovať Hotjet I.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda (delené) HOTJET S

HOTJET S

Delená (splitová) konštrukcia. Vnútorná jednotka v rozmerovo malom kryte s pôdorysom len 0,35m2 Vonkajšia jednotka v celonerezovom opláštení s nízkootáčkovým ventilátorom so špeciálnym profilom. Od nás natlakované dusíkom, pri inštalácii sa plní chladiacou zmesou.

Kompresorová (teplá) časť je kompletne umiestnená v dome, vonku zostáva iba “studená” časť technológie s chladovom (výparník). Výparník sa bez problémov dá umiestniť napríklad aj 10m od domu. Neexistujú úniky tepla mimo dom a vďaka umiestneniu časti s vykurovacou vodou v objekte, môže byť v zime kompletne odstavené - nehrozí zamrznutie. Čerpadlo je vhodné aj tam, kde dochádza k častým výpadkomelektrického prúdu.


Tepelné čerpadlo vzduch-voda (vonkajšie) HOTJET ONE

HOTJET ASK

HOTJET dodáva na trh rad tepelných čerpadiel vzduch-voda HOTJET ONE. Rad ONE je generáciou tepelných čerpadiel, ktoré sú cenovo optimalizované, a pritom majú vysoký vykurovací faktor, tichý chod a sofistikovanú reguláciu Siemens.

K dispozícii tiež v prevedeniach SPLIT LITE.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda (vonkajšie) HOTJET P

HOTJET S

HOTJET P je osamelým ruským bojovníkom proti nájazdom čínskych škatúľ určených pre vykurovanie bazénov. Toto tepelné čerpadlo je osadené titánovým výmenníkom a reguláciou DIXELL. Hlavnou súčasťou je okrem iného ekologické chladivo, tichý ventilátor a celonerezový kryt.


Tepelné čerpadlo vzduch-voda (vnútorná inštalácia) HOTJET I

HOTJET ASK

Posledná genrácia tepelných čerpadiel HOTJET I má vysokú funkčnosť pri veľmi malých rozmeroch. Konštruktéri HOTJET vtesnali celé čerpadlo len do celkového pracovného priestoru 0,5m2 HOTJET I sa inštaluje vo vnútri domu, v pivncici, garáži alebo v technickej miestnosti. Vonkajší vzduch je privádzaný a odvádzaný vzduchovodmi cez stenu. Všetky modely sú vybavené reguláciami SIEMENS. Kryt je vyhotovený z nerezového plechu alebo z galvanizovaného plechu s komaxitom. Sériová výroba je predpokladom vysokej kvality prisúčasnom zachovaní priaznivej ceny.

Výhody vnútornej jednotky : Tepelné čerpadlo nie je vystavené vplyvom vonkajšieho prostredia(voda, sneh), úniky tepla zostávajú v dome, čiastočne je možné využiť teplo nahromadené v pivnici...